Hakkımızda

Golden Reklam olarak, İstanbul’da hizmet verdiğimiz 15 yıldır  “Koşulsuz müşteri memnuniyeti“ prensibi ile çalışıyoruz ve birlikte çalıştığımız kurum ve kuruluşları daha iyi yerlere taşımak adına durmaksızın kendimizi geliştiriyoruz.

Hizmet felsefemizi kurulduğumuz yıldan bu yana “Kalite” kavramı ve “Zamanında Hizmet” anlayışı çerçevesinde geliştirdik. Bu anlayış doğrultusunda, sürecin tüm bileşenlerinde, kalite unsurunu esas aldık. Böylece, artan verimlilik ve ürün/hizmet kalitesini, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile birleştirmiş olduk.

Golden Reklam olarak, tüm dijital baskı uygulamalarınızda kaliteli ve sorunsuz hizmet ile yanınızdayız. Araç Kaplama, Bina Cephe Giydirme, Tabela, Folyo Kesim, Folyo Baskı Uygulama, Harf Kesim ve Harf Kesim Uygulama, Fuar Standı Uygulama ve Mağaza Vitrinleri Uygulamalarıgibi her türlü uygulamada en doğru çözüm ile hizmet veriyoruz.

Baskı kalitesi konusunda olduğu kadar, tasarımlarınız ve reklam çalışmalarınız konusunda da sizlere en iyi hizmeti vermek istiyoruz. Bu nedenle, alanında deneyimli, uzman bir teknik ve tasarım ekibine sahibiz. Yaratıcı ekibimiz, tüm enerjisini, siz değerli müşterilerine en uygun yaratıcı fikri bulmak için kullanıyor. Üstelik sadece iyi ve yaratıcı bir fikir bulmakla kalmıyoruz, fikrin hedef kitleyle en iyi ve en doğru mecralarda buluşmasına da yardımcı oluyoruz.

Çalıştığınız alanda başarılarınızla bıraktığınız izlere bir yenisini eklemek istiyorsanız, bizler bu “iz”in kalıcılığını sağlamak ve derinliğini artırmak için fikrinize fikir katıyoruz.

Golden Reklam, tüm dijital baskı uygulamalarınızda kaliteli ve sorunsuz hizmeti ve deneyimli tasarım ve teknik kadrosu ile yanınızda.

Her zaman başarı ve mutlulukları paylaşmak dileği ile…

 

golden reklam p.o.p displays